Žena s démony v pracovně

„Víš, jak jsi minule napsala ten příspěvek o utíkání od prodeje tím, že máš nápady na 1 000 dalších zajímavých služeb? To jsem přesně já.“

Napsala mi jedna žena a rovnou se objednala na terapii. Během naší konverzace jsme se zaměřily na prodej a osobní nastavení klientky. Již tehdy jsem si u ní všimla, že má více vrstev, které brání jejímu prodeji, nejen ty obvyklé typu „prodej je špatný” nebo „cítím se divně, když prodávám”. Dopracovaly jsme se k pocitům, že si připadá nevyslyšená a není si jistá, zda ji někdo vůbec vnímá. Zároveň jsme se dotkly tématu, že otec klientky byl léčitel a když měl své klienty, musela se vždy někam stáhnout a schovat se. Najednou však otec práci ze dne na den opustil. Během vyprávění se ukázalo, že se otec bál té moci, kterou využíval a snažil se svou dceru před ní chránit.

Postupně jsme se dostaly k tomu, že i ona cítí strach ze své vlastní moci, i když ji denně využívá ve své práci.

Vzpomínám si, jak jsem si přinesla první kyvadlo. Měla jsem pocit, že je to nebezpečná věci, kterou jsem stejně toužila mít.

Ptala jsem se dál: „Stalo se v té době něco zvláštního?” A klientka mi odpověděla: „Někdy v té době začalo i to s démony. Bylo to období, kdy jsem se snažila své schopnosti uzavřít, protože démoni chodili pokaždé, když jsem spala. Dokonce i teď je to pro mě občas náročné protože, když pracuji vím, že tam vždy někde jsou.“

Obdivovala jsem ohromnou odvahu této ženy, která pracuje ve spirituální sféře, i přes to, že se neustále potýká s démony. Musí neustále čelit vlastnímu strachu, což vyžaduje velkou sílu a osobní moc. Postupně jsem začala chápat, proč nemůže více prodávat. Znamenalo by to pro ni nejen více klientů, ale i více démonů v jejím okolí, což by znamenalo pro ni více strachu. 

A pak se něco náhle objevilo v jejím energetickém poli u její nohy a to mě trklo: „Prosím tě, zvedni levou nohu. Myslím, že máš na patě značku, která k tobě ty démony láká.” A ano, byla tam. Nebyla zrovna nenápadná, ale svítila jako zlatá samolepka. Bylo to jako její osobní lákadlo (návnada), které démony přitahovalo.

Její lákadlo vzniklo ze strachu jejího otce, který se bál své vlastní léčitelské moci. Otec nechtěl, aby jeho dcera ve svém mladém věku využívala své schopnosti. Už tehdy se do toho motalo několik démonů a jejich vliv. 

Někdy je to zapeklité. Často si myslíme, že se naše problémy týkají pouze strachu z prodeje, ale často se ukáže, že problém má mnoho rovin. V tomto případě by pro klientku znamenalo více prodejů, více střetů s dalšími a dalšími démony, kteří by jí ubírali sílu. 

Pro tuto ženu nakonec vše dobře dopadlo. Démoni ji sice ještě občas testují tím, že k ní nakukují, protože na to byli zvyklí. Po pár měsících se situace ustálila tak, že démoni už nepřišli vůbec. 

Žena konečně lépe spí, má více energie a její prodeje se zlepšují.

Hledáš pro sebe podobnou podporu? Potkejme se na terapeutickém setkání.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *