Masterclass

Jak podpořit klienty v oběti, aby se z nich stali tvůrci

Naučíš se jak pracovat s klienty, kteří jsou v archetypu oběti bez toho aby, jsi se cítila sedřeně.  

Ve dvou krátkých videích a pdf, ti předám způsob jak o klientech v oběti přemýšlet. Předám ti několik konkrétních postupů na to, jak se ptát a kam vést rozhovor, aby to pro klienta bylo užitečné. 

Protože tuším, že jsi to taky zažila. Spolupráce s klientem, kde jsi v jednom bodě došla do netěšení se nebo dokonce frustraci, protože přes tvou snaho o jeho posun měl ještě větší odpor ke změně. 

Možná jsi to nejednou chtěla ukončit, ale přišel k tobě. Chtěl s tebou spolupracovat a to je důkaz, že změnu chce.  

Z bohatých zkušeností s terapeutkami vím, že tohle téma zažívá nejedna terapeutka, léčitelka nebo průvodkyně ve své praxi.  Dokonce opakovaně než si  některé najdou svou cestu, jak s klienty v oběti pracovat a jiné se rozhodnou, že tohle není jejich cesta. 

Urychlím ti cestu zkoušení, jestli to nebo ono bude fungovat. Vzala jsem to nejlepší ze svých zkušeností a vytvořila pro tebe masterclass s praktickými technikami a principy, které ti pomohou podpořit klienty v archetypu oběti a dovést je k tomu, aby objevily a používaly svůj archetyp tvůrce.  Ty si v něm zároveň najdeš cestu, jak neztrácet naději ani kvanta energie při práci s lidmi, kteří jsou ponoření v archetypu oběti. 

Po masterclass budeš vědět, jaké konkrétní kroky a otázky ti pomohou při práci s klientem, který je chronicky v archetypu oběti.

Dozvíš se :

  • jak přesně to vypadá, když klientúv v archetypu oběti převezme kontrolu nad terapeutickým procesem, stejně tak jako to udělal s jeho životem
  • proč je jiná role terapeuta a průvodkyně o proti kamarádce
  • co udělat se svým mindsetem než vůbec s klientem začneš pracovat
  • jak se ptát a kam hovor vést, aby klient našel svůj archetyp tvůrce a začal ho ve svém životě používat
klient_v_obeti_hankatoulava.cz

Začneš si věřit, že jsi schopna klienta podpořit
v jeho cestě z archetypu oběti k tvůrci.

Najdeš zkratky, které podpoří klienta i tebe
v procesu.

Uchopíš vědomě principy, které jsi používala
nahodile.

Masterclass obsahuje 2 krátká videa (27 minut dohromady) a pdf s praktickými ukázkami.

Cena 480,-

Hanka Toulavá - šamanka v podnikání
Hanka Toulavá

Provedu tě

Jmenuji se Hanka Toulavá a jsem psychoterapeutka s přesahem do spirituality. Na své cestě životem jsem se dostala k tomu, že jednou nohou stojím ve světě alternativní terapie, konkrétně šamanské praxe, a druhou v klasických  proudech psychologie a psychoterapie. 

Oba obory studuji a praktikuji už přes 10 let života, a tak vidím i věci a cesty,  které ty jsi možná ještě neobjevila. A také jsem vyzkoušela spoustu slepých cest, které ty už nemusíš opakovat.

Jsem praktik, takže i masterclass jsem dělala tak, aby v ní nebylo mnoho omáčky a zároveň tě podpořila ve tvé vlastní praxi. 

Kup si masterclass a podpoř své klienty v oběti, tak aby ses u toho nevyšťavila.

Obsah masterclass ti příjde na e-mail okamžitě po přípsání platby.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.