Shledání

supervizní program pro alternativní terapeutky, průvodkyně a léčitelky

říjen 2023 – červen 2024

Víš, že můžeš rozvíjet své terapeutické dovednosti a způsob práce i bez přidávání nových technik a procházení dalšími kurzy?

Možná jsi zatím nabírala zkušenosti jen praxí s klienty nebo tím, že sis koupila kurz a pak zkoušela naučené vědomosti přímo při sezeních. Určitě to jde, ale někdy je to trochu lopotná práce, zvlášť když se nemáš koho zeptat na radu.

Představ si, že existuje třetí varianta a tou je SUPERVIZE.

Při supervizi se můžeš opřít o někoho zkušenějšího, individuálně nebo ve skupině. Sdílíš příběhy ze své praxe, reflektuješ a dostáváš nové vhledy, otázky k zamyšlení nebo inspiraci z praxe. Vyprávíš a tím příběhem se učíš. Prohlubuješ díky tomu, to co sama pak děláš s klienty.

Web_prvky_Lin_1

Shledání je 9měsíční supervizní program, který ti umožní zastavit se a vnímat, co se děje ve tvé terapeutovně. Naučíš se citlivě naslouchat terapeutickým procesům, které se dějí na pozadí každé terapie.  Budeš přemýšlet o terapeutickém procesu rovnou už, když budeš v něm. Zefektivní se tak i tvé kladení otázek nebo vedení klienta příběhem. 

Ukotvíš se ve svém terapeutickém stylu a možná díky tomu objevíš Ameriku. Třeba to jak se lépe odlišit od ostatních terapeutů a propagovat sebe samu a své služby. 

Tvá cesta programem

Budeme se potkávat online 1x za 2 týdny na 2 hodiny v malé skupině maximálně 6 lidí.  

Mimo setkání můžeš sdílet, diskutovat i žádat o vhled a podporu ve facebookové skupině kdykoliv budeš potřebovat. 

Pro náročné situace budeš mít individuální supervizi 1x za 3 měsíce  1 hodinu. Celkem se potkáme za 9 měsíců programu 3x .

V srpnu nás čeká 4denní živé setkání, kde spolu celou cestu uzavřeme a zároveň se naučíš i další nové dovednosti. Ubytování a jídlo nejsou v ceně programu. 

 

cena 45 000,-
nebo 5000,- v 9 splátkách

Stav svou práci na tom, co už teď dokážeš. Prohlubuj to, co už umíš, a uč se vlastní praxí s klienty a příběhy z praxe ostatních.

Tyto 3 pilíře ti pomohou stát se z dobré terapeutky a průvodkyně tou excelentní. 

fin

odborná síť

Potkáš ženy s podobnou praxí. Za 9 měsíců se poznáte blíž a ty pak budeš mít síť lidí, kteří tě podpoří i mimo program. Odborně porostete spolu.

fin

podpora

Na svou terapeutickou práci už nemusíš být sama. Ve facebookové skupině nebo na setkáních můžeš sdílet vše, co tě trápí nebo si nevíš rady, v bezpečném prostředí.