Uzemňovací Survival kit

Minikurz

Jsi chodící studnice nápadů, vizualizace jsou pro tebe hračka, ale málokdy své vize opravdu zrealizuješ? Jako by tě vždycky něco zabrzdilo?


Vnímáš energii jiných lidí, jsi otevřená přijímání informací odjinud, ale pak tě bolívá hlava?


Dostáváš se často do situací, kdy ztrácíš pevnou půdu pod nohama, a nevíš, co s tím?

Tohle vše má jednoho jmenovatele a tím je uzemnění. Naše doba nahrává způsobu života, kdy jsme odpoutaní od svých těl, od prožívání, od tady a teď. Hlava se nám nezastaví, neumíme vypnout proud myšlenek, vrátit se ze světa plánů, snů a vizí zpátky na zem. Není pak divu, že přichází vyčerpání.

 
A když už děláme nějaké akční kroky, jsou vydřené a výsledek je jen plácnutí do vody.

Toužíš po harmonii a klidu ve svém životě?

Mám pro tebe návod, jak se uzemnit a vracet se pravidelně k sobě. Když si osvojíš jednotlivé kroky, už vždycky budeš vědět, co dělat, když si někam “ulítneš”.


Přestane tě bolet hlava, z přetížení a převést své myšlenky do reality bude najednou snadné.


Uzemnění je totiž nejdůležitější část jakékoliv spirituální praxe, od meditací až po rituály. Bez něj stojí celý náš život i podnikání tak trochu na vodě a hůř se nám manifestuje.

"Vrať se ke kořenům, aby ti mohla narůst křídla. "

Věnuj si 5 dnů kurzu a ochutnej, jak vypadá uzemňování. Otevřeme prostor pro zhmotňování tvých přání a myšlenek pomocí tvých reálných kroků i napojení na sebe samu. Po kurzu se budeš umět vrátit do vnitřního klidu i radosti. Zároveň budeš vědět, jak přestat plýtvat energíí na další a další nápady, které nedotáhneš do konce. 

Půjdeme od psychologie k spiritualitě a naopak. 

Cena je 550,-


Díky za tvoji péči. Co mi dal seminář??? Konečně večer v klidu a pohodě usínám....dříve jsem lehla a v hlavě mi to šrotovalo, vymýšlela jsem, pořád pracovala, nemohla jsem usnout. Ráno jsem byla unavená a z mých nápadů nebylo nic. Teď se cítím víc v klidu a pohodě.
Jana Bundilová
Kosmetička

Jak kurz bude probíhat?

Minikurz začíná ihned po připsání platby na účet. Je to samostudium, ale pokud bys potřebovala nakopnout nebo něco vysvětlit, vždy mi můžeš napsat e-mail.

Projdeš v 5 dnech 5 různých dílků uzemňování. Každý den dostaneš 1 – 2  krátké audio nahrávky e-mailem a k tomu uvedení k tématu. Na projití materiálů i vyzkoušení praxe ti bude stačit 30 minut denně. 

Dotkneme se těchto témat: 

  • energetická opora a uzemnění
  • vztah k tělu a jeho prožívání
  • zakotvení 5 smyslech
  • únava po setkáních s více lidmi najednou a hypersenzitivita
  • zhmotňování

Máš otázky? Nevíš jestli je kurz pro tebe? Napiš mi na hanka@hankatoulava.cz