Poznej uzemnění jako terapeutický nástroj

5 denní minikurz

Stává se ti, že ti klient povídá o něčem důležitém a tebe „vtáhly“ jeho emoce a zapomněla jsi, na obsah sděleného?
Poznáš jestli to, co se děje ve tvém těle je tvoje snebo klienta? 

Máš pocit, že jsi po práci s jedním klientem za den totálně vyšťavená? 

Občas máš klienta v krizi nebo plného emocí a nikam se spolu neposouváte?

Tohle vše má jednu společnou příčinu a tou je nedostatečné uzemnění. Terapeutický proces, ale i jakékoliv jiné podpůrné povídání je velmi náročné na přítomnost tady a teď a vědomé zacházení s sebou samotným, jako terapeutem. 

Ty jsi totiž svůj vlastní pracovní nástroj a tak bys měla mít v rukou i ty uplně primitivní nástroje jako je uzemnění vědomě a ne jen intuitivně. Intuitivní znalost totiž může selhat ve chvíli, kdy přestaneš mít ideální podmínky.

Klienta v krizi nebo zaplaveného emocemi, otázkou nepřiměješ toho nechat. Ještě, že máš uzemnění a své tělo.

Uzemnění a vytváření bezpečného a důvěrného pole v terapeutické práci je základní dovednost. Možná až tak základní, že jí učí jen na velmi málo kurzech.  Bez ni ti, ale práce s klienty bude připadat namáhavá až tak, že ti jeden klient na den bude naprosto stačit. Tví klienti se budou posouvat a otevírat své hluboké témata jen velmi velmi pomalu a budou mít tendenci být ve střehu. 

Proto s uzemněním potřebuješ začínat nejprve u sebe. Pokud tvé tělo a tvůj energetický systém nemá zažíté uzemnění do hloubky, podporuješ klienty jen do určité ůrovně jejich pátrání. 

Mám pro tebe návod, jak se uzemnit a vracet se pravidelně k sobě. Když si osvojíš jednotlivé kroky, už vždycky budeš vědět, co dělat, když si někam “ulítneš”.

"Osvoj si dovednost uzemnění a dej klientům větší prostor být s sebou bez obav. "

Věnuj si 5 dnů kurzu a ochutnej, jak vypadá uzemňování. Otevřeme prostor, kde se naučíš základy uzemňení a postupně téma rozvedeme k terapeutickým účelům. 

Začínat budeš u sebe a tak si zažiješ na vlastní kůži rozdíl mezi Jsem uzemněná a trochu někde vlaju. 

Naučíš se jak přestat plýtvat energíí na další a další nápady, které nedotáhneš do konce v podnikání nebo na bez účelné přemýšlení o klientech. 

Půjdeme od psychologie k spiritualitě a naopak, proto aby sis vše zažila na vlastní kůži. 

Cena je 550,-


Díky za tvoji péči. Co mi dal seminář??? Konečně večer v klidu a pohodě usínám....dříve jsem lehla a v hlavě mi to šrotovalo, vymýšlela jsem, pořád pracovala, nemohla jsem usnout. Ráno jsem byla unavená a z mých nápadů nebylo nic. Teď se cítím víc v klidu a pohodě.
Jana Bundilová
Kosmetička

Jak kurz bude probíhat?

Minikurz začíná ihned po připsání platby na účet. Je to samostudium, ale pokud bys potřebovala nakopnout nebo něco vysvětlit, vždy mi můžeš napsat e-mail.

Projdeš v 5 dnech 5 různých dílků uzemňování. Každý den dostaneš 1 – 2  krátké audio nahrávky e-mailem a k tomu uvedení k tématu. Na projití materiálů i vyzkoušení praxe ti bude stačit přibližně 30 minut denně. 

Dotkneme se těchto témat: 

  • jak vypadá hluboké uzemnění a jeho souvislosti
  • čakrový systém a jak podpořít své vlastní uzemnění
  • vztah k tělu a jeho prožívání
  • zakotvení 5 smyslech
  • vztah s klientem a možnosti jeho podpory uzemněním
  • únava po setkáních s více lidmi najednou a hypersenzitivita
  • manifestace

Kdo tě hlubokým uzemněním provede?

Hanka Toulavá, psychoterapeutka s přesahem do šamanismu a spirituality

Jmenuji se Hanka Toulavá a jsem šamanka a terapeutka. Dlouhodobě se věnuji seberozvoji, psychologii, psychoterapii a spiritualitě a propojuji je s podnikáním. 

Na své cestě životem jsem se dostala k tomu, že jednou nohou stojím ve světě alternativní terapie a druhou v klasických proudech psychologie a psychoterapie.

Na vysoké škole jsem studovala psychologii, ale nekonec mi utekla o kousek státnice. V rámci toho jsem započala i psychoterapeutický výcvik v kolaborativním a dialogických přístupech v psychoterapii a potom i terapie zaměřené na řešení. První schopnosti vhledu a čtení energie jsem začala rozvíjet v pubertě a od té doby s nimi pracuji.

Máš otázky? Nevíš jestli je kurz pro tebe? Napiš mi na hanka@hankatoulava.cz