Uzemňovací Survival kit

Minikurz

Bolívá tě hlava?

Máš spoustu nápadů, ale při jejich realizaci se zasekneš?

Toužíš po harmonii a klidu ve svém životě?

Tohle vše má jednoho jmenovatele a tím je uzemnění. Naše doba nahrává způsobu života, kdy jsme odpoutaní od svých těl. Prožívání je daleko a vracet se k sobě je těžké, protože nemáme návod. Kdy žijeme pouze v předpokladech a naší mysli.  Není pak divu, že příchází vyčerpání a nebo pak jsou tvé vydřené akční kroky jen plácnutím do vody.  

"Vrať se ke kořenům, aby ti mohla narůst křídla. "

Věnuj si 5 dnů kurzu na to, ochutnat jak může vypadat uzemňování. Otevřeme prostor pro zhmotňování tvých přání a myšlenek pomocí tvých reálných kroků i napojení na sebe samu. Po kurzu se budeš umět vrátit do vnitřního klidu i radosti. Zároveň budeš vědět, jak přestat plýtvat energíí na další a další nápady, které nedotáhneš do konce. 

Půjdeme od psychologie k spiritualitě a naopak. 

Cena je 444,-

Díky za tvoji péči. Co mi dal seminář???Konečně večer v klidu a pohodě usínám....dříve jsem lehla a v hlavě mi to šrotovalo, vymýšlela jsem, pořád pracovala, nemohla jsem usnout. Ráno jsem byla unavená a z mých nápadů nebylo nic. Teď se cítím víc v klidu a pohodě.
Jana Bundilová
Kosmetička

Jak kurz bude probíhat?

Minikurz začíná ihned po přípsání platby na účet. Je to samostudium, ale pokud bys potřebovala nakopnout nebo něco vysvětlit, vždy mi můžeš napsat e-mail.

Projdeš v 5 dnech 5 různých dílků uzemňování. Každý den dostanete 1 – 2  krátké audio nahrávky e-mailem a k tomu uvedení k tématu. Každý den ti kurz nevezme více jak 30 minut.

Dotkneme se těchto témat: 

  • energetická opora a uzemnění
  • vztah k tělu a jeho prožívání
  • zakotvení 5 smyslech
  • únava, po setkáních s více lidmi najednou a hypersenzitivita
  • zhmotňování

Máš otázky? Nevíš jestli je kurz pro tebe? Napiš mi na hanka@hankatoulava.cz