Workshopy

Jak pomoct sobě nebo blízkému v psychospirituální krizi

Naučíš se jednoduché principy k tomu, jak podpořit sám sebe v začátcích psychospirituální krize nebo svého blízkého. 

Ukážeme si prakticky, co dělat a jak to můžete vnímat, ještě před tím než se psychospirituální krize objeví. Tím, že se staneš jedním z těch, co rozumí principům a tomu, co dělat. Můžeš pomoct svému okolí nebo i klientům a nasměrovat je jinam, pokud s krizovými situacemi klientů běžně nepracuješ. 

Psychospirituální krize je ve spirituálních a seberozvojových komunítách čím dál častější.  Souvisí to i s tím, že se mnnoho lidí otevírá možnosti, že existuje i něco jiného než jen hmotný svět, který je velmi limitovaný a změnu a překročení vlastních přesvědčení. 

 

Taktéž se častěji stává, že lidé otevřou v rámci seberozvoje své jasnosmysly nebo jiné dary jako channeling a když se to stane najednou pak je to může uvrhnout do psychospirituální krize. 

Někdy to co se děje, je velmi dramatické a vypjaté pro všechny zúčastněné. Vám do karet, ale hraje otevřený prostor 72 hodin, kdy je možné ještě část procesů zmírnit, pokud víte co děláte. 

A přesně to, co dělat ti chci předat na workshopech. Jeden z nich je zaměřený na pomoc sám sobě a druhý na pomoc blízkým. 

Po workshopu budeš vědět, jaké konkrétní kroky a techniky ti uleví, když zrovna budeš procházet psychospirituální krizí a nebo uleví i tvému blízkému.

První workshop je zaměřený na pomoc sobě a druhý workshop na pomoc jiným lidem. Fungují tak zcela samosatně a je jen na tobě jestli ti stačí jeden nebo půjdeš na oba dva.

Dozvíš se :

 • co se děje, když příjde na řadu psychospirituální krize
 • kdy už jsou psychofarmaka pomocí a kdy to jde ještě bez nich
 • jak zvládnout vysokou citlivost a i ji trochu zmírnit
 • ponoříme se i trochu do práce s energetickým polem
 • jak přistupovat k blízkému v krizové situaci, aby to pomáhalo
 • konkrétní otázky
 • jak o sebe pečovat, pokud máš starost o svého blízkého, ale očekávaný posun je pořád v nedohlednu.  
IMG_6111

Worshop má 3 hodiny i s přestávkou a proběhne online nebo na živo.

Cena jednoho workshopu je 880,-

hanka-toulava
Hanka Toulavá

Provedu tě

Jmenuji se Hanka Toulavá a jsem psychoterapeutka s přesahem do spirituality. Na své cestě životem jsem se dostala k tomu, že jednou nohou stojím ve světě alternativní terapie, konkrétně šamanské praxe, a druhou v klasických  proudech psychologie a psychoterapie. 

Oba obory studuji a praktikuji už přes 10 let života, a tak vidím i věci a cesty,  které ty jsi možná ještě neobjevila. A také jsem vyzkoušela spoustu slepých cest, které ty už nemusíš opakovat.

Jsem praktik, takže i workshop jsem dělala tak, aby v ní nebylo mnoho omáčky a zároveň víc praktických věcí, které můžeš doma vyzkoušet.

Nauč se zacházet s psychospirituální krizí ještě než tě potká.

 • Na workshopu se potkáme živě nebo online přes zoom. 
 • v připadě online setkání bude záznam, ale praktické zkoušení si jednotlivých technik příjdete. 
 • V připadě rušení učasti na workshopu je storno poplatek 
   • 50% z ceny týden před workshopem
   • 100% z ceny den předem nebo v den učasti.
jak-pomoci-sam-sobe-psychospiritualni_krize- hankatoulava.cz

Jak pomoc sám sobě v psychospirituální krizi

V praktickém workshopu se podíváme konkrétně na to, jakou první pomoc si můžete dát samy a vyzkoušíte si základní techniky předem, než se k vám psychospirituální krize přiblíží, abyste věděli co dál dělat a zbytečně si nepřidávali na psychické náročnosti celého procesu.

jak-pomoci-blizkemu-psychospiritualni_krize- hankatoulava.cz

Jak pomoct blízkému v psychospirituální krizi

Ve workshopu si vyzkoušite aktivně, co konkrétně dělat a jak je možné ze začátku pomoct aniž byste byli profesionálové. Jak poznat, kdy už je potřeba, aby zasáhl odborník a třeba i to, jak najít takového odborníka, který pomůže, ale neuškodí.

Psychospirituální krize je citlivý proces, který je náročný stejnou měrou pro toho daného člověka jako pro okolí. Takže si povíme i něco o tom, jak se můžete z pohledu blizkého starat i sám o sebe.