Co říkají klientky o spolupráci se mnou?

Co o spolupráci se mnou říkají klienti?

Tento týždeň som absolvovala online konzultáciu s Hankou. Chcela som vedieť, čo ma brzdí na mojej podnikateľskej ceste, aby som si plnila sny. A zistenie bolo prekvapivé Hanka trafila klinčeky po hlavičke. Niekoľkými trefnými poznámkami po absolvovaní vizualizácie s jej vedením, mi presne vysvetlila to, čo som mala v sebe ukryté. Rozobrali sme vizualizáciu a vysvetlila mi k nej presné tipy, čo znamenajú rôzne obrazy a symboly. Ak cítite, že máte niekde balvan na vašej ceste za rozvojom, posunom, tak s Hankou balvan odhalíte, pomenujete, a nájdete cestu ako na seba pracovať.
Aneta Babusova
S Hankou jsme měly konzultaci pro ukotvení v mojí energii a přitahování těch správných klientek. Na začátku mě Hanka provedla vizualizací, ve které jsem se ladila na energii, ve které tvoří a pracuje moje budoucí já, a na život, který žije. Probraly jsme spolu způsoby, jak se můžu do této energie znovu dostávat a přidat tak do svého podnikání víc lehkosti a autencity. I když vizualizaci sama občas používám, konzultace mě namotivovala k tomu, abych ji zařadila do běžného dne a naučila se spojovat sama se sebou při své práci. Ještě ve stejný den vznikly z teto energie nové fotky na web a přišly mi další nápady, jak se v podnikání můžu stavět víc do své sily. Takže díky moc, Hani. ❤
Adéla Skládalová
Rozhodla jsem se jít do neznámých vod a uspořádat první placený webinář pro podnikatelky na téma prodejních příspěvků . Pomalu jsem proplouvala hodně intuitivní kampaní a objednávek bylo jen pár. Když tu mi nabídla pomocnou ruku, čištění bloků a strachů Hanka Toulavá. Hned po její akci, ať už udělala cokoliv, přišla nová objednávka a v dalších dnech přibývaly další. Nakonec se původní číslo účastnic vynásobilo x3. A já oslavovala každou z nich. Hani, moc děkuji, že jsi mi tuhle pomoc nabídla. Jsi opravdu šamanka, jak jsi to udělala netuším, ale dokázalas to. Děkuji
Anna Pírová
Copwriterka a podporovatelka žen
Na Hanku jsem se obrátila s problémem v podnikání. Můj online kurz se neprodával. Hanka se nacítila na energie a já dokázala pochopit, že si musím nejdřív něco zpracovat, aby energie odpovídala nastavení prodeji. Hanku určitě moc ráda doporučuju.
Hanka Burešová
Děkuji ti, Hani, za možnost si s tebou projít cestu do mého ”nevím,” kdy svým klidem a trefnými otázkami si mne provedla do témat, nad kterými je potřeba se ještě zamyslet, kde je ten zakopaný pes a na co by bylo dobré začít směřovat pozornost. Konzultaci s Hankou doporučuji těm, kteří spěchají a nejsou sami schopni se zastavit, porozhlédnout a podívat se více do hloubky, přelítnou svůj problém letem světem a řeknou si, že neví, proč se ta situace děje, ale přesto by chtěli znát odpověď. Hanka vás tam pěkně podrží a vy si dokážete najít odpovědi. Děkuji, Hani.
Jana Švestková