Překroč svůj podnikatelský stín

Podnikáš ve službách a popsat svou práci s přesahem do spirituálna a vidante ti příjde náročné?

Vyděláváš jen tak akorát a je to dřina sehnat klienty?

Vím, že uchopit to něco mezi nebem a zemí a služby, které máš, je náročné. Navíc napsat to tak, aby ti rozuměli tví klienti a nadšeně nakoupili zní jako nadlidský úkol. Proto jsem tady a podávám ti pomocnou ruku. Společně dáme tvým službám jména a tvému podnikání unikátnost, která z tvých fanoušků udělá nadšené klienty.

Je na čase si přiznat, že nezapadáš ty ani tvé služby. 

Nefungují ti vzorce, role nebo marketingové strategie, které fungují většině.  Jak to vím? Mě totiž taky ne. Spolu na to půjdeme šamanskou a spirituální cestou . První dovnitř a potom ven mezi tvé fanoušky. Díky tomu lehce překročíš svůj stín a vyjdeš na světlo s odvahou být spatřena.

Teď je čas na krok vpřed

Představ si to:

 • Už žádné nahánění klientů, ale jen přirozená komunikace tvé vize.
 • Odpadla ti starost, že bys měla někam patřit a jsi sama sebou.
 • Víš, jak a o čem máš mluvit, abys oslovila své spřízněné duše, z kterých se stávají klienti.
 • Klienti přichází samy od sebe už nemáš ten každodenní stres, kdy ti příjde další klient a peníze.
 • Inspiruješ ostatní tím, že otevřeně mluvíš o svých darech i zkušenostech
 • Díky tobě vznikají další místa plná lásky, přijetí a léčení, která mění svět.

"Díky tomu jsem ve svém projevu na sítích i v živém světě teď sama sebou. A to je velká úleva! "

Chci ti poděkovat za tvůj kurz Překroč svůj podnikatelský stín. Začala jsem konečně vidět samu sebe. Svou hodnotu, o které jsem občas pochybovala a podle toho vlastně i vystupovala. Velké AHA bylo i ujasnění archetypů. Díky tomu jsem ve svém projevu na sítích i v živém světě teď sama sebou. A to je velká úleva! A co se ke konci kurzu stalo? Mám během týdne tři nové dlouhodobé spolupráce s ideálními klientkami a to bez usilovného snažení a stresu, ale tak nějak v lehkosti. Protože jsem sama sebou, už vím, co přináším, přijala jsem svůj projev a nekontroluju se, abych se líbila! Děkuju!
Naďa Sklenařová
Průvodkyně žen,

Jak bude kurz probíhat?

Kurz začíná přípsáním platby na účet. 

Čeká tě 5 týdenní cesta plná transformace, inspirace a úspěchů.  Podporu ke kurzu budeš mít ve facebookové skupině a pak vždy 1x měsíčně na 2 hodiny se setkáme na Zoomu, kde budeš mít prostor na své otázky i na sdílení přímo se mnou. 

Obsah kurzu ve členské sekci

Všechny podklady (pdf, mp3 i videa) budeš mít v členské sekci dostupné po dobu 1 roku s možností prodloužení.

Podpora ve Facebookové skupině

Po celou rok budeš mít k dispozici mou podpora . 1x měsíčne se budeme setkávat na 2 hodiny na Google meet.

spirituální práce i akční kroky

Po celou dobu kurzu se budeme věnovat spiritualitě a kombinovat ji s akčními úkoly.

Setkání vždy 3. středu v měsící.

Days
Hours
Minutes

V kurzu tě čekají tyto témata:

 1. Tvá bytost podnikání. Podíváš se na své podnikání jako na bytost. Pochopíš jeho vyzařování i osobnost. Odhalíš jak tvé podnikání působí na tebe i na tvé fanoušky. 
 2. Archetypy a klienti.  Energii a působení na okolí znáš, dáme tomu spolu formu a první slova.Usnadníme klientům pochopení toho, co děláš. A tobě pochopení toho, kdo jsou tví klienti a klientky. 
 3. Léčení. Už vyplavalo dost limitů a strachů na povrch, tak je spolu odstraníme a naučím tě, jak léčit tvou bytost podnikání. 
 4. Dary a záměry. Je na čase si přiznat, že tvá vnitřní síla a moc je větší než sis do teď myslela. Zpříma se podíváš na to, co dokážeš a přijmeš své podnikání a jeho hodnotu. Budeme si hrát i s naceněním a popisy služeb.
 5. Komunikace, komunita a prodej. Půjdeme se podívat na to, jak komunikuješ svou vizi. V jaké oblasti chceš být známá jako expert.  Nebo jak mluvit o své práci, tak abys měla, co nejvíc ideálních klientů. Prostě messaging v praxi.
A něco navíc:
V rámci kurzu všem učastníkům držím pole pro transformaci i růst. Spolu s zaměřením pozornosti směrem k podnikání je často manifestace velmi rychlá. Zároveň i v mém poli vzniká komunita, která se vzájemně podporuje a sdílí podobné výzvy a situace.  

Kdy ti  kurz nejvíc pomůže?

Když podnikáš na délce nezáleží nebo stojíš na úplném začátku podnikání a máš jasný směr. Nejvíc ti bude přínosný, když už sis kousek cesty na začátku ušla a tvou službu a spolupráci s tebou zažilo minimálně 10 klientů. Tam se z mé zkušenosti krystalizuje znalost ideláního klienta, ale i toho jakým způsobem chceš v budoucnu pracovat.

Cena 9 248,-
nebo
377 EUR

Hanka Toulavá - Šamanka pro podnikání

Když jsem si dovolila projevit svou šamanskou podstatu. Přišel ke mně první impuls mluvit se svým podnikáním jako s bytostí.. Nemohla jsem tomu chvíli uvěřit. Ta možnost nebýt na své podnikání sama a možnost nechat si poradit někým, kdo mé podnikání skutečně zná, byla k nezaplacení. Dostala jsem vždy zajímavý náhled nebo radu, kterou jsem v tu dobu potřebovala.  Změnilo to hodně můj způsob podnikání a prohloubilo vnímání, jak s tím dál pracovat. 

Teď tuto možnost chci dát i tobě. 

Osvoboď své podnikání od limitů a odliš se v změti čarodějek, léčitelek, terapeutek a kartářek.

Ty jsi ta pravá pro své klienty.  Čekají na tebe. Jdi jim na proti a mluv o tom, co pro ně můžeš udělat.

V kurzu získáš jistotu sama v sobě i ve své bytosti podnikání. Objevíš způsob jak mluvit o tom, co dokážeš a přitahovat si klienty, aniž by ses u toho nadřela. 

Najdeš svou cestu marketingovými strategiemi bez tlaků, a nutnosti zkoušet další slepé uličky.  Se mnou máš jednu velkou výhodu, jsem na půli cesty.  Rozumím marketingu i alternativním terapii a spirituálním službám.  Spolu tak vystihneme tvůj unikátní způsob jako o svém podnikání řekneš světu.

 

Co říkají klientky o spolupráci se mnou a načtení bytosti podnikání?

Možná máš ještě otázky?

Pokud stojíš na prahu podnikání a máš už jasné, co je tvůj směr, kterým se chceš vydat. Tak ti kurz může pomoct uchopit potenciál tvých služeb a způsob jak o nich mluvit. Pravděpodobně, ale nezískáš tolik jako ty ženy, které už začaly podnikat a mají alespoň 10 klientů za sebou.

Ano, všechny techniky i cesty, které budeme dělat jsou vytvořeny i pro ty, co jsou na začátku své spirituální a duchovní cesty. Vždy bude prostor ptát se mě na to, co potřebuješ vědět.

Určitě, to že jsem ti načetla bytost podnikání ti pomůže v začátku kurzu, protože už máš předem dané vodítka a víš, jaké energie jsou v tvém podnikání skryté. Kurz pak tebe i bytost bude transformovat a ukazovat ti směr jak ji využívat dál a více ji uchopit, pro potřeby tvého prodeje a marketingu.

Máš otázky? Nevíš jestli je tato služba pro tebe vhodná? Napiš mi na hanka@hankatoulava.cz