Plánuj, manifestuj, hraj si.

Pomalý online program, který tě naučí plánovat své podnikání.

Březen 2024 – listopad 2024

Věnuješ svému podnikání tolik času a ono roste jen pomalinku. 

Dopad po kterém toužíš je možný. 

Nemusíš jen vlát ve větru za událostmi, které se kolem tebe dějí. Můžeš si vybírat, na co reaguješ a čemu věnuješ pozornost. 

Jsi tvůrkyně svého podnikání a každým svým krokem ho utváříš. 

Stává se ti, že někdy sršíš nápady a nejraději bys je všechny rovnou využila. Rovnou je proto zařazuješ do svého seznamu úkolů až nakonec nevíš, čím začít první.  Až nakonec některé čekají na poslední kousek k dokončení už půl roku.  A vždycky je něco, co se tváří jako důležitější než tvůj projekt. 

Jsi tady. Chytla ses do smyčky reagování na situace, místo vytváření své cesty na základě vlastní vize.

Web_prvky_Lin_1

Od teď to můžeš to dělat jinak. 

Plánování tě totiž dokáže udržet na cestě za tvou velkou vizí.  Pomůže ti udržet si flow, kreativitu i konzistentnost, i když ti zrovna nebude uplně do skoku. Nebo budeš mít jen pár hodin času denně na své podnikání. 

Dokážeš si představit jak lidé budou jinak reagovat, když místo na honem napsanému příspěvku tam, dáš ten svůj promyšlený?

Sk.Prvek_1

Plánuj, manifestuj, hraj si je dlouhodobý program, kde se střídají individuální setkání s skupinovými co 2 týdny.  Takže dostaneš z obojího to nejlepší. V individuální části budeš mít prostor plánovat svůj měsíc dopředu a naopak ve skupině sdílet pokroky, těžkostí nebo se vzájemně inspirovat. Vše bude probíhat online.

Místo tabulek budeme používat záměry, emoce i vykladací karty.  To vše s cílem udělat méně práce s větším výsledkem na cestě k vizi.