Plánuj, manifestuj, hraj si.

Pomalý online program, který tě naučí plánovat si své podnikání, tak aby ses cítila podpořená a sebejistá.

Březen 2024 – listopad 2024

Toužíš potom se na začátku svého podnikání cítit podpořená? 

Chtěla bys vyměnit chaos a slepého následování flow za hmatatelné výsledky? 

Specificky na začátku podnikání, je období postupného krystalizování tématu, cílové skupiny i toho, co vlastně v podnikání potřebuješ. 

Navíc se k tomu nakupí mnoho zaručených rad, které bys určitě měla všechny a okamžitě následovat. A vzniká z toho chaos, kde pocity jako v lehkosti, hravě a ve flow nemají moc místa.

Pro takové situace ti mají být oporou dovednosti, které tě pravděpodobně nikdo neučil. Dovednosti jako plánování, energy management, vytváření základů podnikání z ohledem na sebe sama, práce s obsahem na sítích a prodej. Na začátku podnikání je umí opravdu málokdo.  

A teď je dobrý čas se je naučit. 

Web_prvky_Lin_1

Umění plánovat, ti už nikdo nevezme.

A stejně tak i čas, který ušetříš díky tomu, že budeš své podnikání tvořit ze své podstaty, místo abys zkoušela následovat poučky.

Chceš to zažít?

Sk.Prvek_1

Plánuj, manifestuj, hraj si je  pomalý 9 měsíční program, kde se střídají individuální setkání s skupinovými ve 2 týdenním intervalu.  Takže dostaneš z obojího to nejlepší a tobě individuálně šíté na míru. Kdykoliv si můžeš vybrat, co je pro tebe priorita a kam se dál se svým podnikáním chceš posouvat. 

V individuální části budeš mít prostor plánovat svůj měsíc dopředu a naopak ve skupině sdílet pokroky, těžkostí nebo se vzájemně inspirovat a propojit se samy s sebou a vlastní vizí.  

Budeš se cítit podpořena ve svém podnikání i po skončení programu, tím co sama dokážeš.