Minikurz Vnitřní síla v podnikaní

Znáš pár marketingových strategií a tušíš, že tobě nebudou fungovat? Máš pocit, jako bys v podnikání stála na místě?

Začni u své vnitřní sily.

Představ si, že se těšíš na každý den jako na vánoce. Využíváš naplno své schopnosti a klienti tě za to nosí na rukou. Místo únavy a vyčerpání k tobě příchází nápady, které se „samy“ realizují. Záříš, jsi sama sebou, a díky tomu k tobě přichází další srdcoví klienti. 

Je to život, který chceš? Můžeš začít už teď.  

Kurz je o tom jak být v podnikání vědomě a ve svém nejvyšším potenciálu.

  • Přinese ti AHA momenty, které ti zjednodnuší rozhodování. 
  • Změníš přístup k  prodeji nebo psaní facebookových postů. 
  • Zjistíš jaká je tvá vnitřní síla a naučíš se s ní pracovat nejen v podnikání.
  • Objevíš svou velkou vizi. 
  • Pochopíš, že to hlavní co potřebuješ k podnikání už máš v sobě.
s-l-jK3krpn50eo-unsplash (1)
HTArtboard 1 copy 10

Kurz mi pomohl ... Naslouchat svému srdci a nenechat se vykolejit ze své cesty zvnějšku.

Kurz mi pomohl zase o kousek upevnit odhodlání nevracet se soc. služeb, ale začít se živit koučinkem. Znovu a hlouběji se zabývat vizí mé cílové klientely a hlavně tím, co jí mohu nabídnout. Naslouchat svému srdci a nenechat se vykolejit ze své cesty zvnějšku. Kurz zároveň vyzývá k akci, kterou chápu jako nezbytnou pro to, abych šla po své cestě dál. Krásně mi zapadl do mého studia koučinku :-).
Martina Vondrušková
HTArtboard 1 copy 10

Jak bude kurz probíhat?

Kurz ti budu posílat e-mailem a je vytvořen k tvému samostudiu. Věřím, že ty sama víš, kde leží tvá vnitřní síla a co, potřebuješ k uspěšnému podnikání. Kurz je tedy je průvodcem po krajině tvé vnitřní síly. 

Celkem ti dorazí 8 e-mailů, vždy jeden za 2 dny. Ať máš dostatek času integrovat vše, co ses dozvěděla. 

Celkem v kurzu je 9 krátkých videi (max. 8 minut), pracovní listy a 2x imaginaci.

Opravdu mě nakopl, abych se nebála a dělala to, co cítím, že chci udělat

Do kurzu jsem šla s tím, že mě nakopne do akce a zbaví strachu. Dal mi opravdu hodně, přesně to co jsem chtěla. Předtím jsem byla nerozhodná a bála se něco vytvořit, protože jsem si nebyla jistá sama sebou. Během kurzu jsem postupně tyto myšlenky odbourala a získala větší sebedůvěru. Opravdu mě nakopl, abych se nebála a dělala to co cítím že chci udělat. Dal mi spoustu užitečných aha momentů, které mi otevřely oči. Imaginace mě jen podpořila, v tom že mám poslechnout intuici a jít do akce. Určitě kurz doporučuji, třeba těm co se motájí v kolečku nebo šlapou na místě nebo si nejsou jisti svou sílou. V tomto kurzu ji určitě objeví. Do toho❤️
Lucie Frűhaufová
HTArtboard 1 copy 10

Témata jednotlivých lekci:

Kurz vytvořila

Hanka Toulavá, šamanka pro podnikání.

Půl roku jsem si každý den stoupala do své síly, abych zjistila, kam všude mě stezka autentického podnikání zavede. Našla jsem díky tomu svou niche a rozjela velmi rychle stagnující podnikání. 

I když to znamenalo změnit téma a stát se veřejně šamankou. 🙂 V kurzu máš všechny mé zkušenosti a otázky, ke kterým mě stoupání si do vnitřní síly dovedlo. Cesta už je tvá.

 Držím ti pěsti.

Možná máš tyto otázky?

Jasně, pro tebe je především. Hned první den kurzu zjistíš jaká je tvá vnitřní síla. Naučíš se s ní postupně pracovat a pak budeme přídávat podnikatelské otázky.

Pokud nejsi typ, který v imaginací a vizualizacích věci vidí, můžeš zkusit využít jiné smysly. Často se stává, že věci vnímáme v těle (třeba jako pocit klidu), slyšíme nebo se zobrazují jako slova před očima. Variant je spousta a není potřeba se omezovat jen na tu nejobvyklejší.

Kurz jsem chtěla mít otevřený po celou dobu, protože nikdy předem nevím, kdy a komu se bude hodit. 🙂 A navíc věřím, že expert na svou vnitřní sílu jsi ty sama/sám. K tomu mou pomoc nepotřebuješ, pokud se nejedná o nějaké hluboké trauma nebo blok.

Nemyslím si, že by se to mělo stát. A když přece jen, stačí mi napsat e-mail.

Ano pomůže ti přemýšlet o podnikání od začátku z perspektivy své vnitřní síly a v souladu s tebou samotnou. Podle toho budeš schopna volit i adekvátní strategie a typ podnikání. Nicméně kurz ti neřekne přesně jakou strategii zvolit nebo co udělat, abys začala prodávat víc. Není to ani záměrem celého kurzu.

Nejspíš ne. Pokud už svou vnitřní sílu denně využíváš, pak ti možná kurz přinese nějaké Aha momenty, a nebo ti poukáže, co se dá ještě přehodnotit. Ale objevný a nový pro tebe nejspíš nebude.