Kampaňová průvodkyně

Chystáš se propagovat svůj program, mastermind nebo nějakou dražší službu?

Máš za sebou všechnu tu práci s přípravou obsahu. Vyladěnou prodejku. Nastavenou platební bránu.
A teď už bys měla začít prodávat.

Jenže najednou se cítíš nejistě a pomyšlení na několik dalších týdnů strávených propagací tě začíná stresovat.

Možná jsi už zažila kampaň, která byla jako na houpačce a stála tě hodně sil. 

Nebo o sobě víš, že držet energii pro velkou skupinu lidí je pro tebe náročné. 

A taky jsi slyšela, že kampaň má moc transformovat.

Chápu tě. Zažila jsem to sama a znám i podobné příběhy svých byznyskamarádek a klientek. Vkládáme do kampaně hodně a někdy tomu výsledky vůbec neodpovídají. Rozhodí nás to, začnou vyskakovat strachy a smutky a potřebovaly bychom to ošetřit ideálně hned a ne až někdy za pár dní na sezení. 

Nabízím ti svou šamanskou podporu a zkušenosti terapeutky. Podíváme se, co se teď u tebe děje, a odstraníme překážky, které tě brzdí. 

  • Pomůžu ti naladit se na start kampaně, aby ses na prodeje těšila a hned od začátku byla v té správné energii, která ti přitáhne zákazníky. 
  • V průběhu kampaně budu držet pole, abys už nezažila žádné propady. Navíc jsem tu pro tebe i jako vrba, které můžeš svěřit, cokoliv budeš chtít. Uklidním tě a podpořím slovem i energeticky, abys to až do konce zvládla v pohodě. Když bude potřeba, zařadíme i terapeutické metody, ale spíš jako rychlé ošetření, abys mohla hned pokračovat dál. 
  • Na závěr všechno uhladíme a zklidníme.

Největším přínosem pro mě byl Hanky klid, nadhled a schopnost pojmenovat věci jasně a pravdivě.

Hanka mě provázela jako kampaňová průvodkyně během prodejní kampaně na můj masterclass během letošního jara. Prošly jsme spolu energetickou přípravou na kampaň a samotnou kampaní a pokračovaly jsme několika sezeními i po uzavření kampaně. Největším přínosem pro mě byl Hanky klid, nadhled a schopnost pojmenovat věci jasně a pravdivě. Po celou dobu jsem se při terapii cítila bezpečně a dokázala jsem díky ní zpracovat i hodně náročná témata, která během kampaně přišla. Hanku jsem měla “za zády” ve chvíli, kdy se na trhu dramaticky změnily podmínky (zahájení války na Ukrajině) a já musela koncept kampaně úplně přepracovat. Kdybych v tom bývala byla sama, je možné, že bych to vzdala… Hani, díky moc za spolupráci a těším se na další v budoucnu.

Komentář ke službě Iris (načtení bytosti podnikání), a návazné konzultaci v probíhající kampani.

Jak to přesně probíhá?

Na začátku se podíváme na tvůj plán kampaně z energetického pohledu. Často se totiž stává, že máš v sobě nějakou brzdu a ani o ní nevíš, dokud se kampaň nerozjede. Nebo se najednou lekneš toho, že následující měsíc budeš hodně vidět.

Proto se ještě před začátkem kampaně potkáme online na jednom nebo více terapeutických setkáních. Kolik setkání bude, to záleží na tom, kterou variantu podpory při kampani si vybereš. 

V průběhu kampaně budeme v intenzivním kontaktu kvůli podpoře a na závěr tě čeká ještě jedno terapeutické setkání na zpracování všech pocitů a zážitků z kampaně. Doba celého balíčku se odvíjí od délky kampaně počítám s délkou spolupráce 2-3 měsíce a délkou aktivní kampaně 3 – 4 týdny.

fin

Mám o koho se opřít
cena 12 000,-

2 setkání  po 90 minutách

Jedna před začátkem kampaně se podíváme na to, jaké máš plány, vize a přání, co ti může stát v cestě, co tě stresuje. Pomůžu ti dostat se do pohody, aby mohla v klidu a s radostí začít prodávat. Po skončení kampaně si dáme ještě jedno sezení, abys měla čas všechno zpracovat.  

V probíhající kampaní se potkáváme až 2x týdně na 45 minut.

Máš mou podporu i na messengeru po celou dobu spolupráce.

fin

Rozlétnu se kampaní
cena 15 000,-

4 setkání po 90 minutách 

Tři si naplánujeme před startem kampaně. Budeme si povídat o tvých vizích, rozpustíme tvé strachy být vidět a prodávat a naladíš se, aby ti prodej dělal radost. Poslední setkání bude až po skončení, abychom všechno uzavřely.

V probíhající kampaní se potkáváme až 2x týdně na 45 minut.

Máš mou podporu i na messengeru po celou dobu spolupráce.