IRIS -načtu ti dary a stíny bytosti tvého podnikání

Jsi tak zabraná do svého podnikání až máš pocit, že ti něco uniká?
Chceš vidět ve svém podnikání o krok dál?
Jsi zvědavá jaké dary a potenciál tvé podnikání ještě skrývá?

  • Díky poznání své bytostí podnikání získáš nadhled. 
  • Rozšíří se ti prostor pro vnímání potřeb klientů i jejich cesty zakazníka. 
  • Dozvíš se jaký způsob prodeje je tvé bytosti podnikání nejblíž.

Bytost podnikání je:

Souhrn tvé energie, myšlenek a pocitů, které máš spojené se svým podnikáním, ale zároveň i energie, myšlenky a emoce tvých fanoušků, klientů a bohůmžel i haterů a trolů. 

Má své vlastní vědomí a dovede tak být velmi dobrým partnerem při rozhodování v podnikání. V magické sféře se o takových bytostech mluví jako o egregorech. Tvá bytost podnikání roste a mění se spolu s tebou a spolu s tím jak roste a mění se tvé podnikání samo.

"Prostě ta podpora mi pomohla asi úplně ze všeho nejvíc."

Haniii, dneska ti chci celý den napsat. Chci ti napsat, že je Tvoje služba perfektní. Jedna věc je, že dostanu do ruky nějaký jiný pohled na moji práci, ale druhá, a ta byla pro mě zásadní - byla ta konzultace. Bez ni by to vyšumělo do ztracena. Ale v konzultaci jsi mi moc pomohla a nejvíc mi pomohla tvoje podpora. A celkově i vidim, že máš zájem. Prostě ta podpora mi pomohla asi úplně ze všeho nejvíc. Jedu si směrem bohyň a vidim moc příležitostí a možností.
Veronika Kubátová
Koučka

Jak to bude probíhat?

Po platbě ti načtu dary a stíny tvého podnikání do 10 pracovních dnů. Do rukou dostaneš 4 stránkový dokument v pdf, kde ti bytost podnikání popíšu. Až budeš mít dokument přečtený vybereme spolu termín konzultace. Sejdeme se na 60 minutovou konzultaci na Google meet nebo telefonicky, kde vše doladíme a dáme do praxe.

Aby ti  načtení bytosti podnikání příneslo co nejvíc, je potřeba splnit 2 podmínky.
  1. Když jsi na začátku podnikání potřebuješ mít alespoň 10 klientů, nemusí být zaplacení stačí i za referenceBytost podnikání jako taková začíná nabývat své podstaty, až když máš svých 10 prvních klientů. Až tehdy totiž můžeme říct, že v ní je dostatek myšlenek a energie tvých klientů, které mohu vnímat. Pokud nemáš prvních 10 klientů, pak přinejlepším uvidím mlhavý obrys toho, co bude bytost tvého podnikání.
  2. Když podnikáš v MLM, je nutné mít tým alespoň 6 aktivních lidí. Bytost tvého podnikání je totiž přímo bytostí celé firmy a její kultury. Nejsi v ní přímo tvůrcem. Pokud bys přeci jen chtěla načíšt bytost svého podnikání, pak je to možné jen v ohledu na bytost podnikání tvého týmu a je tak nutné mít tým, alespoň o 6 aktivních lidí, aby byl výsledek dobrý.

Cena je 1800,-

Hanka Toulavá - Šamanka pro podnikání

Když jsem si dovolila projevit svou šamanskou podstatu. Přišel ke mně první impuls mluvit se svým podnikáním jako s bytostí.. Nemohla jsem tomu chvíli uvěřit. Ta možnost nebýt na své podnikání sama a možnost nechat si poradit někým, kdo mé podnikání skutečně zná, byla k nezaplacení. Dostala jsem vždy zajímavý náhled nebo radu, kterou jsem v tu dobu potřebovala.  Změnilo to hodně můj způsob podnikání a prohloubilo vnímání, jak s tím dál pracovat. 

Teď tuto možnost chci dát i tobě. 

Dovol svému podnikání rozkvést a naplno využij jeho potenciál.

Na své podnikání od teď nebudeš sama, protože nikdo jiný nezná lépe tvé podnikání než podnikání samo. Tvá bytost podnikání je game changer, pokud toužíš podnikat v souladu sama se sebou a zároveň se nechat vést vesmírem.

Navíc na společné konzultaci dámé informace do kontextu tvé aktuální situace i stupni podnikání. Otevřeš se tak potenciálu, který máš v sobě i ve svém podnikání.

Není toho málo, co se ve tvém podnikání skrývá pojď to odhalit.

"Číst ten dokument byl pro mě hluboký a silný zážitek. Poprvé jsem své podnikání mohla potkat jako bytost a viděla ho před sebou."

Máš otázky? Nevíš jestli je tato služba pro tebe vhodná? Napiš mi na hanka@hankatoulava.cz